Motiva Implant Matrix® – Inovacijos padidintam saugumui

Neprilygstama krūtų estetika

„Establishment Labs“ įkūrėjai ir vadovai jau daugiau nei 30 m. kuria ir gamina pažangius ir kokybiškus krūtų implantus. Tokios ilgametės patirties rezultatas – „Motiva Implant Matrix®“ gaminys, kurio inovatyvumas lėmė jo nepriekaištingą saugumą.

Mes gerbiame savo praeitį, tačiau daugiau dėmesio skiriame dabarčiai ir ateičiai, kad išskirtiniai jos bruožai būtų inovatyvumas, saugumas ir pažangumas. Tikime, kad tokį tikslą galime pasiekti produktų kūrimo metu atsižvelgdami į šiandieninius plastikos chirurgų ir pacienčių poreikius ir pageidavimus.

Pacientės ir plastikos chirurgai iš mūsų tikisi tik pačių geriausių estetinių rezultatų – tai mes garantuojame siūlydami įvairiausių formų ir dydžių krūtų implantus, kurių pasirinkimą karūnuoja mūsų naujausi gaminiai, kuriuose naudojamos puikių savybių „ProgressiveGel Ultima™“ ir inovatyvi „Q Inside Safety Technology™“ technologijos. Įmonė „Establishment Labs“ kuria pažangiausios konstrukcijos gaminius ir naudoja naujausias technologijas, o tai užtikrina, kad “Motiva Implant Matrix” silikoniniai krūtų implantai patenkins pačias reikliausias pacientes ir plastikos chirurgus visame pasaulyje.

“Mūsų gaminami krūtų implantai atitinka aukščiausius tokiems produktams taikomus kokybės standartus, o gamybos procesą nuolat tikrina griežtus reikalavimus keliančių šalių sveikatos priežiūros institucijos, todėl mūsų gaminiai yra patvirtinti daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje.”

-Kokybės ir reglamentavimo reikalų vadovas Robert De Mezerville

Mūsų inovacijos