Kokia yra pati silpniausia implantų vieta?

Atidžiai pažiūrėjus į implantą, jo apačioje galima pastebėti apvalų intarpą, kuris išsiskiria iš viso implanto paviršiaus. Medžiaga yra ta pati, tačiau storesnė ir standesnė. Intarpas pritvirtinamas implanto apvalkalo apačioje paskutiniame apvalkalo gaminimo etape. Intarpas ne tik „uždaro“ implantą – ant jo išgraviruojama svarbi produkto informacija. Šis intarpas paprastai yra silpniausia implanto apvalkalo dalis.

Dėl fizinio poveikio implantas paprastai suplyšta pagrindo srityje, intarpo kraštuose. Tai – vienintelė implanto vieta, kuri nėra vientisa, o užklijuota vėliau. Kai kuriais atvejais ši intarpo ir implanto jungtis gali nukentėti ir įdedant implantą. Tačiau daugiau problemų kelia situacija, kai bėgant laikui gelis pradeda po truputį ir nepastebimai sunktis pro nesandarią jungtį.

Kaip spręsti tokią problemą? „Motiva“ implantuose intarpas neklijuojamas, o pritaisomas vulkanizavimo būdu. Tai reiškia, kad intarpas įliejamas į apvalkalą ir su juo sudaro vientisą paviršių. „Motiva“ implantų intarpuose produkto informacija negraviruojama, o išspausdinama reljefiniu būdu. Tokiu būdu intarpas tampa tvirtesnis, o ne silpnesnis.

Šios ypatybės gali atrodyti nereikšmingos, tačiau yra labai svarbios implanto saugumui užtikrinti. Vienas suplyšęs implantas kelia daug nepatogumų, todėl „Motiva“ stengiasi pašalinti net ir mažiausius pavojus.