Kodėl rinktis implantą su lustu?

Greita prieiga prie informacijos

Paprastai kartu su implantu perduodami ir popieriniai dokumentai. Be kitos informacijos juose yra nurodyta informacija apie operaciją atlikusį gydytoją bei kliniką, implanto serijos numeris ir garantiniai dokumentai. Tai – itin svarbūs duomenys, kurie iškilus problemoms padeda greitai surasti chirurgą ir tinkamai reaguoti.

Tačiau ką daryti, jei prireikus dokumentai yra nepasiekiami? Praėjus metams dokumentų stalčiuje galite ir neberasti. Galbūt esate svečiame mieste ar šalyje ir nepasiėmėte dokumentų? Kad nekiltų tokių situacijų, „Motiva“ naudoja elektroninį duomenų išsaugojimo būdą.

Implanto luste įrašoma garantija ir kiti dokumentai

Implantai su lustu užtikrina paciento saugumą. Dabar visa su paciento operacija, implantu ir garantijomis susijusi informacija yra įrašoma į lustą, prie kurio medicinos personalas turi priėjimą bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Tai – nedidelis, ryžio grūdelio dydžio lustas. Perbraukus krūtinę specialiu prietaisu rodomas kodas. Šiuo kodu medicinos personalas turi priėjimą prie duomenų bazės ir svarbios paciento informacijos. Dabar chirurgas bet kokioje situacijoje gali priimti gerus, greitus bei teisingus sprendimus.